Edelweiss Pomerode
-26.824215, -49.159497
$$$$|Lihat di petaPomerode,
Brazil|
75 foto
326MYR
75 foto
75 foto
75 foto
75 foto
panorama 360°
75 foto
Edelweiss Pomerode
$$$$
Gambaran keseluruhan
Menampilkan Wi-Fi di seluruh kawasan hartanah, Edelweiss Pomerode menawarkan penginapan dalam jarak 4.9 km dari Dr. Agobar Fagundes Eco-Museum. Edelweiss Pomerode bertaraf 3 bintang terletak 65 km dari lapangan terbang Antarabangsa Ministro Victor Konder.
Makan & Minum
Dr. Agobar Fagundes Eco-Museum terletak sangat dekat dengan hotel.
Perkhidmatan
Untuk membantu anda menjelajah keindahan Pomerode, kakitangan boleh mengaturkan sewaan basikal.
Santai & Perniagaan
Terdapat teres matahari, tempat istirehat berkongsi dan tamanyang terdapat di hotel ini. Anda boleh menyertai aktiviti seperti mendaki dan berbasikal yang terdapat di lokasi.
Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 15:00-22:00
dari 07:00-12:00
Kemudahan
Parkir Peribadi mungkin di tapak secara percuma.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Sarapan
Di hotel Edelweiss Pomerode tetamu dijemput bersarapan penuh yang dihidangkan secara percuma.
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil tambahan disediakan di dalam bilik.
Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik.
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.
Bangunan
Bilangan bilik:6
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!
Bilik dan ketersediaan
77 foto
Suite
-
Maks:3 orang
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil kelamin
butiran bilik +
66 foto
Apartmen
-
Maks:4 orang
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil kelamin
butiran bilik +
Maklumat penting tentang Edelweiss Pomerode
| 💵 Harga bilik terendah | 326 MYR |
| 📏 Jarak ke pusat | 9.8 km |
| ✈️ Jarak ke lapangan terbang | 65.9 km |
| 🧳 Lapangan terbang terdekat | Lapangan Terbang Antarabangsa Ministro Victor Konder, NVT |
Lokasi
Alamat
Alamat telah disalin.
10533 Rua 15 De Novembro,
Pomerode,
Brazil,
89107-000
,Santa Catarina
Paparan peta
10533 Rua 15 De Novembro,
Pomerode,
Brazil,
89107-000
,Santa Catarina
- Mercu tanda bandar
- Berdekatan
- Hotel berhampiran
Landmark
Assembleia de Deus
2.1
km
Landmark
Memorias Karsten
3.2
km
Landmark
Dr. Agobar Fagundes Eco-Museum
4.4
km
Igreja Pentecostal
400 m
Ulasan untuk Edelweiss Pomerode
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
SOALAN LAZIM tentang Edelweiss Pomerode
Apakah lapangan terbang terdekat dengan Edelweiss Pomerode Hotel?
Edelweiss Pomerode Hotel berada sekitar 65 km dari Antarabangsa Ministro Victor Konder.
Adakah Edelweiss Pomerode Hotel menyajikan sarapan pagi?
Ya, Edelweiss Pomerode Hotel ini menawarkan sarapan bufet.
Bolehkah kami membatalkan tempahan kami di Edelweiss Pomerode?
Edelweiss Pomerode menawarkan pembatalan percuma.
Pada pukul berapa saya boleh mendaftar keluar di Edelweiss Pomerode Hotel?
Anda boleh mendaftar keluar Edelweiss Pomerode Hotel dari 07:00 hingga 12:00.
Adakah terdapat internet percuma di Edelweiss Pomerode Hotel?
Ya, internet ditawarkan secara percuma di Edelweiss Pomerode Hotel.
Apakah kemudahan riadah yang disediakan di Edelweiss Pomerode Hotel?
Anda boleh menikmati kemudahan ruang berkongsi dan taman yang terdapat di Edelweiss Pomerode Hotel.
Bolehkah kami meletak kenderaan di Edelweiss Pomerode Hotel?
Ya, sebagai tetamu Edelweiss Pomerode Hotel anda boleh meletakkan kereta anda di tempat letak kereta percuma di tapak.
Berapakah harga bilik di Edelweiss Pomerode?
Harga di Edelweiss Pomerode bermula daripada $57.
Apa jenis bilik yang disediakan oleh Edelweiss Pomerode Hotel?
Edelweiss Pomerode Hotel menyediakan beberapa jenis bilik seperti Apartmen dan Suite.